ПН-ПТ: 8:00-20:00
СБ-ВС: 8:00-20:00

В корзине пусто!

Вакцина Біокан DHPPi + L - флакон 1 доза

Вакцина Біокан DHPPi + L - флакон 1 доза 45.6
На складе 94.00 94.00 грн.
Без НДС: 94.00 грн.
Доступность: На складе
Код товара: mega-567
Скидки постоянным клиентам!
Гарантия качества всех товаров магазина!
Быстрая доставка товаров по всей стране!

 • Біокан DHPPi + L , Biocan DHPPi + L Вакцина комбінована проти чуми м'ясоїдних, аденовірозу, парвовірозу, парагрипу та лептоспірозу собак

  Назва ветеринарного препарату Біокан DHPPi + L, BiocanDHPPi + L– вакцина комбінована проти чуми м’ясоїдних, аденовірозу, парвовірозу, парагрипу та лептоспірозу собак.

  Склад Одна доза (1 мл) вакцини містить:

  а) Ліофілізований компонент: 
  вірус чуми м’ясоїдних (CDV), штам CDVU 39 – мін. 103,0 ТЦІД50 – макс. 104,5 ТЦІД50 аденовірус тип 2, штам CAV-2-Bio 13 – мін. 103,5 ТЦІД50 – макс. 104,5 ТЦІД50 парвовірус (CPV-2), штам CPV-Bio 12 – мін. 104,5ТЦІД50 – макс. 105,5 ТЦІД50 вірус парагрипу (CPIV-2), штам CPIV-2-Bio 15 – мін. 103,0 ТЦІД50 – макс. 104,2 ТЦІД50

  б) Рідкий компонент: інактивована Leptospiraicterohaemorrhagiae – не менше 1:32*; інактивована Leptospiracanicola – не менше 1:32*; інактивована Leptospiragrippotyphosa – не менше 1:32*.

  *середній геометричний титр антитіл у реакції мікроаглютинації.

  Допоміжні речовини: живильне середовище для ліофілізації – до 1 мл 
  живильне середовище для культивування лептоспір – до 1 мл 
  алюмінію альгедрат – 1,8-2,2 мг

  Фармацевтична форма Ліофілізат і суспензія.

  Імунобіологічні властивості Після потрапляння в організм вакцинованої тварини антигени, що містяться у вакцині, розпізнаються як сторонні елементи, і в організмі активується ряд захисних механізмів (макрофаги, опсоніни, інтерлейкіни, β-лімфоцити тощо), внаслідок чого починають формуватися антитіла, специфічні проти антигенних детермінант, що містяться у вакцині. Вказані механізми повинні захищати від наступного розвитку інфекції після зараження. 
  Імунітет розвивається через 14 днів після первинної вакцинації, а стійкий імунітет формується через 14 днів після ревакцинації. Щеплених тварин ревакцинують з інтервалом 14-21 день. Для підтримання імунітету рекомендується щорічна ревакцинація.

  Вид тварин Собаки.

  Показання до застосування Для профілактичної вакцинації собак проти чуми м’ясоїдних, інфекційного гепатиту, інфекційного ларинготрахеїту, парвовірозу, парагрипу та проти найбільш розповсюджених сероварів лептоспір у собак віком від 8 тижнів.

  Протипоказання Загальні гіпертермічні захворювання.

  Застереження при застосуванні Перед застосуванням добре струсити вміст флакону і підігріти до кімнатної температури (15-25)°С. Вакцинувати можна лише клінічно здорових тварин з хорошим ступенем вгодованості. Дегельмінтизацію проводити мінімум за 10 днів до вакцинації. Щеплених тварин не слід тренувати або піддавати фізичним навантаженням протягом одного тижня після вакцинації.

  Взаємодія з іншими засобами Вакцину Біокан DHPPi + L можна застосовувати окремо або з іншими вакцинами серії Біокан у відповідності зі схемою вакцинації або в комбінації з рідкими вакцинами серії Біокан (Біокан К, Біокан М, Біокан Б, Біокан Р).

  Особливі вказівки при вагітності, лактації Не вакцинувати тварин протягом останніх 2 тижнів вагітності, для того, щоб захистити самицю та плід від неприємних маніпуляцій.

  Спосіб застосування та дози 1 мл незалежно від віку, маси та породи тварини. 
  Метод застосування: підшкірно в область під лопатками. 
  Вакцину застосовують тваринам у віці від 8 тижнів, ревакцинацію проводять через 14-21 день. Для підтримання імунітету рекомендується щорічна ревакцинація.

  Рекомендована схема вакцинації:

  Схему вакцинації визначає лікар ветеринарної медицини в залежності від епізоотичної ситуації та рівня пасивного імунітету у щеплених тварин, отриманого через колос тральні антитіла.

  Для підтримання постійного імунітету у вакцинованих тварин рекомендується щорічна вакцинація.

Животные
Группа Животные-компаньоны
Нет отзывов об этом товаре.
Написать отзыв