ПН-ПТ: 8:00-20:00
СБ-ВС: 8:00-20:00

В корзине пусто!

Вормикил суспензия 10мл от гельминтов для собак, щенков, кошек и котят а также кроликов декоративных пород

Вормикил суспензия 10мл от гельминтов для собак, щенков, кошек и котят а также кроликов декоративных пород 21.9 УВТ
На складе 42.00 42.00 грн.
Бонусные баллы: 1
Без НДС: 42.00 грн.
Доступность: На складе
Код товара: mega-475
Скидки постоянным клиентам!
Гарантия качества всех товаров магазина!
Быстрая доставка товаров по всей стране!

Вормикил суспензия 10мл от гельминтов для собак, щенков, кошек и котят а также кроликов декоративных пород .

Склад

1 мл Вормикил суспензії містить діючі речовини: пірантелу памоат - 45 мг, фебантел - 45 мг, празиквантел - 15 мг, допоміжні речовини.

Фармакологічні властивості

Вормикил суспензія відноситься до комбінованих антигельмінтною ветеринарних препаратів. Спектр антигельмінтного дії препарату Вормикил суспензія ґрунтується на фармакологічному дії складових препарату - празиквантелу, фебантела і пірантелу памоату. Препарат активний відносно шлунково-кишкових нематод (Тохосага сапіѕ, Toxocara cati, Тохосага mistax, Toxascaris leonina, Uncinaria stenocephala, Trichuris vulpis, Ancylostoma caninum) і цестод (Echinococcus granulosus, Alveococus multilocularis, Mesocestoides lineatus, Dipylidium caninum, Diphyllobotrium latum, Multiceps multiceps), що паразитують у собак і кішок. Празиквантел активний відносно цестод (стрічкових гельмінтів), швидко всмоктується всією поверхнею паразитів і рівномірно розподіляється по їх тіла. Празиквантел підвищує проникність мембран клітин паразита для іонів кальцію, викликає підвищення м'язової активності, що призводить до скорочення мускулатури і спастичного паралічу, викликає руйнування зовнішньої кутикули у дорослих форм цестод. Часто мертві цестоди повністю перетравлюються в травному каналі і не виявляються у фекаліях. В організмі ссавців празиквантел швидко всмоктується у травному каналі. Найвища його концентрація в плазмі крові досягається через 1-2 години після введення, швидко метаболізується і виводиться до 80% у вигляді метаболітів нирками протягом 4 діб, при цьому 90% виводиться в перші 24 години. Фебантел, що входить до складу препарату, належить до групи пробензимидазолов. Активний відносно нематод (круглих гельмінтів), у тому числі Ancylostoma spp., Uncinaria spp., Toxocara spp., Toxascaris spp., Trichocephalus spp. Механізм дії фебантела полягає в порушенні функції микротубулярного апарату клітин паразита, пошкодженні тубулинового білка, зниження активності фумаратредуктази, яка є ключовим ферментом в енергетичному обміні гельмінтів, припинення транспорту і всмоктування глюкози, викликає загибель нематод. Фебантел всмоктується в кишечнику, метаболізується в печінці та виводиться з жовчю в просвіт кишечника, де частково відбувається його повторна резорбція, з організму виводиться як у незміненому вигляді, так і у вигляді декількох метаболітів з калом і сечею.

Пірантелу памоат (ембонат) активний відносно нематод (круглих гельмінтів), діє на їх холинэргические рецептори, викликаючи незворотну спастичний параліч. Мертві нематоди виводяться з організму тварин назовні перистальтичними рухами кишечника. Однак пірантел не активний відносно міграційних личинкових стадій гельмінтів.

В організмі ссавців пірантел слабо абсорбується у травному каналі і після введення всередину peros в дозі 10 мг/кг маси тіла концентрація в плазмі становить 0,005-0,13 мкг/мл через 1-3 ч. Пірантел, який абсорбується в систему кровообігу, частково метаболізується в печінці до N-метил-1,3-пропандиамина. Вормикил суспензія за ступенем впливу на організм відноситься до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки за ГОСТ 12.1.007-76), у рекомендованих дозах не чинить ембріотоксичної, тератогенної і сенсибілізуючої дії, добре переноситься собаками і кішками різних порід і віку.

Застосування

Вормикил суспензію призначають собакам і кішкам, цуценят і кошенят з 3-тижневого віку з профілактичною і лікувальною метою при нематодозах (токсокароз, токсаскаридоз, унцинариоз, трихоцефальоз, анкілостомоз), цестодозах (тениидоз, дипилидиоз, ехінококоз, дифілоботріоз, мезоцестоидоз) і змішаних нематод-цестодозных інвазіях.

Протипоказання

Протипоказанням до застосування препарату є індивідуальна непереносимість компонентів препарату (у тому числі в анамнезі). Вормикил суспензію не слід застосовувати самкам у першій половині вагітності, цуценят і кошенят віком до 3-тижневого віку, виснаженим, хворим на інфекційні хвороби і видужуючим тваринам.

Дозування

Вормикил суспензію застосовують тваринам індивідуально, одноразово з лікувальною і профілактичною метою, під час ранкового годування з невеликою кількістю корму або вводять примусово на корінь язика з допомогою шприца-дозатора з розрахунку:

Вид тварини Доза препарату/маса тіла

  • Коти, кошенята, щенята дрібних порід 0,3 мл на 1 кг
  • Цуценята середніх і великих порід, дорослі собаки 1 мл 3 кг

Перед застосуванням флакон з препаратом необхідно ретельно збовтати. З лікувальною метою, а також з метою профілактики при груповому утриманні тварин (розплідники, притулки, віварій), обробку проводять дворазово з інтервалом 14 діб при нематодозах один раз на добу; при цестодозах і змішаних нематод-цестодозных інвазіях один раз на добу протягом трьох діб поспіль. Попередньої голодної дієти і застосування проносних засобів не потрібно. При сильному ступені інвазії дегельмінтизацію рекомендується повторити через 10 днів. З профілактичною метою дегельмінтизацію проводять щоквартально, а також перед кожною вакцинацією. Вагітним самкам препарат призначають за 3 тижні до передбачуваних пологів з обережністю, під наглядом ветеринарного лікаря, що годують самок - через 2-3 тижні після пологів.

Побічна дія

При застосуванні Вормикил суспензії згідно рекомендацій, викладених у цьому листку-вкладиші побічних явищ і ускладнень у тварин, як правило, не спостерігається.

При підвищеній індивідуальній чутливості до компонентів препарату і появі алергічних реакцій його використання припиняють і тварині призначають антигістамінні та симптоматичні засоби.

Передозування

При значному передозуванні у тварини може спостерігатися пригнічений стан, відмову від корму, надмірне слиновиділення, розлади шлунково-кишкового тракту. У цих випадках застосовують загальні заходи, спрямовані на виведення лікарського препарату з організму.

Можлива форма випуску

Вормикил суспензія розфасована по 10 мл в полімерні флакони, запаковані поштучно в картонні коробки в комплекті з шприцом-дозатором.

Зберігання В закритій упаковці виробника, в сухому, темному і недоступному для дітей місці при температурі від 0 до 25°C Термін придатності - 2 роки.

Животные
Группа Животные-компаньоны
Нет отзывов об этом товаре.
Написать отзыв