ПН-ПТ: 8:00-20:00
СБ-ВС: 8:00-20:00

В корзине пусто!

Кормовой концентрат Живина АВМКК для животных 1,5 кг

Кормовой концентрат Живина АВМКК для животных 1,5 кг 32 УВТ
На складе 66.00 66.00 грн.
Без НДС: 66.00 грн.
Доступность: На складе
Код товара: mega-275
Скидки постоянным клиентам!
Гарантия качества всех товаров магазина!
Быстрая доставка товаров по всей стране!

Високо ефективна натуральна кормова біодобавка ЖИВИНА™ - амінокислотний вітамінно-мінеральний кормовий концентрат, що дозволяє швидко вирощувати тварин.

В основу продуктивного дії кормового концентрату ЖИВИНА™ лежить його всебічне позитивний вплив на біохімічний склад кормосумішей, співвідношення білкових складових корму, вітамінну, макро- мікроелементну наповненість, стимулювання ферментної активності органів травлення, захист від дії негативної мікрофлори і поліпшення смакових характеристик кормів в цілому.

Опис складових продукту:
1. Білки (лізин, метіонін, треонін) (Lis-Met-Tre) 100: 50: 40; включені до складу ЖИВИНА™, є головними факторами формування продуктивного потенціалу тварин на монозернових кормосмесях. Оптимальне співвідношення і дозоване введення, відповідно до рекомендацій по використанню, дозволяє довести поживність кормосумішей до максимально ефективного рівня (2,5-3 кормових одиниць / 1 кг. приросту)
2. Макро (Ca, P) - мікроелементи (Fe, Zn, Cu, Mn, I). Балансування співвідношення макро-мікроелементів дозволяє поповнити їх дефіцит і оптимізувати склад в кормосмесях, забезпечити правильність процесів росту, розвитку, розмноження, кровообігу, травлення.
3. Вітаміни (А, В, D, E). Введення вітамінів до складу кормового концентрату прискорює ріст і розвиток тварин і птиці, підвищує загальний тонус тварин, активізує діяльність ряду фізіологічних систем.
4. Капсаицин Capsicum spp (Capsaisin 4%). Речовина природного походження; стимулює активність органів травлення, сприяє засвоєнню поживних речовин, знімає тепловий стрес.
5. Ціннамальдегід Cinammonum spp (Cinnamaldegide 1,4%). Речовина природного походження; захищає микроворсинки шлунка від дії токсинів і вільних радикалів.

Використання: Застосовується як комбікорм-концентрат для балансування раціонів продуктивних і непродуктивних тварин, птиці по амінокислотам, мікроелементам; стимулює ферментну активність, нормалізує кишкову мікрофлору, підвищує резистентність організму, покращує продуктивність.

Дозування: Добова норма дачі змішується з основним кормом в сухому або вологому вигляді і згодовується тваринам в кілька прийомів, як це прийнято в господарстві, чи не піддаючи термічній обробці. Незначна передозування не є небезпечною для організму тварин. Добова норма введення кормового концентрату для інших видів тварин розраховується залежно від маси тіла тварини з розрахунку: 1-1,5 гр/1 кг живої ваги.

Протипоказання: не виявлені

Попередження: Передозування може викликати пригнічення тварин і зниження поїдання кормів. Після використання кормового концентрату ЖИВИНА™ м'ясо, продукція тваринництва та птахівництва використовується без обмеження.

Форма випуску: Гранули або крупка. Багатошарові паперові мішки по 1, 1,5 і 25 кг.

Зберігання: Зберігати в сухому темному приміщенні при нормальних умовах.

Гарантований термін зберігання: 9 місяців від дати виробництва.

Нет отзывов об этом товаре.
Написать отзыв